Kredyty we frankach szwajcarskich jeszcze kilka lat temu były chętnie udzielane przez banki. Niestety, jak się szybko okazało, umowy w zdecydowanej większości były korzystne jedynie dla banków. Dziś wiele osób ma poważne problemy związane z waloryzacją kredytów, na skutek zmiany cen walut. Właśnie dlatego pomagamy osobom, które zostały wprowadzone w błąd podczas zawierania umowy kredytowej. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu kancelaria pomaga osobom poszkodowanym przez banki.

Kredyt waloryzowany czy kredyt we frankach?

Wiele osób nie odróżnia tych dwóch pojęć. Część umów kredytowych, które zawarła zdecydowana większość tzw. „frankowiczów”, to umowy na kredyt waloryzowany frankiem szwajcarskim. W dużym uproszczeniu oznacza to, że kredyt udzielony był w złotówkach, jednak jego wartość została przeliczona na franki szwajcarskie. Drugą grupę stanowią osoby, które zawarły umowę na kredyt udzielony we franku szwajcarskim. Jest to ewidentne wprowadzenie w błąd, gdyż żaden bank nie udziela kredytów w walucie obcej. W obu przypadkach można wystąpić z roszczeniem, którego skutkiem może być obniżenie kosztów kredytu.

Zadania kancelarii prawnej

Pomoc frankowiczom ze strony kancelarii rozpoczyna się od bezpłatnej analizy przez koodrynującego sprawę specjalisty dokumentów kredytowych. To na jej podstawie ustalane są dalsze kroki podejmowane przez kancelarię. Efektem pracy kancelarii jest zazwyczaj obniżenie przyszłych rat kredytu o przynajmniej 1/3. Zdarza się również, że kancelaria, dzięki swojej intensywnej pracy, uzyskuje znaczące obniżenie kosztów kredytu. Czasami dochodzi do sytuacji, w której klient zostaje całkowicie zwolniony z kosztów kredytu. Pomoc kancelarii może doprowadzić do otrzymania niskooprocentowanego kredytu, a czasami jest on całkowicie darmowy. Warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej, gdyż ich działania mogą pomóc w zaoszczędzeniu znacznej sumy pieniędzy. Wyspecjalizowani prawnicy, dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu znają szereg metod, które pozwolą na powstrzymanie rosnących kosztów kredytu, wykażą błędy w umowach i doprowadzą do obniżenia istniejącego zadłużenia. Zainteresowanych ofertą odsyłamy na stronę https://www.stop-frank.pl/jak-dzialamy/ po dodatkowe informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here