Jeżeli jesteś właścicielem firmy wiesz, że jednym z twoich obowiązków jest zorganizowanie strefy relaksu dla pracowników. Każde szanujące się przedsiębiorstwo wydziela odpowiednie pomieszczenie lub miejsce na zewnątrz budynku, w którym ludzie mogą spędzić swoją przerwę na rozmowach z innymi lub po prostu oderwać się od swoich obowiązków i oczyścić umysł. Warto pamiętać również o palaczach, którzy swoją przerwę poświęcają na zapalenie papierosa.

W przestrzeni do relaksu warto więc zamontować popielnice, aby w czystości utrzymać niedopałki, popiół oraz inne drobne śmieci, a tym samym zapewnić komfort również palącym.

Popielnica – czym się kierować dokonując wyboru?

Popielnica powinna być wykonana z solidnego materiału odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Sprawdzi się w tym przypadku wiele rodzajów blachy, ale najlepsza będzie stal nierdzewna. Popielnica wykonana ze stali przetrwa deszcz, mróz a nawet zawieje śnieżne bez jakiekolwiek uszczerbku na wyglądzie czy funkcjonalnościach. Popielnica powinna też posiadać łatwy do wyciągnięcia i opróżnienia pojemnik na odpady. Dzięki temu proste będzie utrzymanie czystości w strefie relaksu pracowników. Warto również zadbać, aby design popielnicy pasował do budynku firmy i ogólnie przyjętego stylu.

Popielnica ścienna najlepszą decyzją!

Wybierając popielnice do firmy trzeba dobrze przemyśleć miejsce i sposób jej montażu. Jeżeli strefa relaksu pracowników mieści się na zewnątrz budynku najlepszym wyborem będzie popielnica ścienna. Będzie ona zamontowana w sposób trwały i solidny i nie zniszczy jej działanie czynników zewnętrznych. Popielnica na ścianę jest prosta w opróżnianiu i ogólnym utrzymaniu w czystości. Dodatkowo popielnica ścienna jest wygodna w użytkowaniu przez wiele osób naraz i zajmuje niewiele miejsca.

Bądź dobrym pracodawcą i zadbaj o relaks swoich pracowników!

Organizacja przestrzeni w firmie i dookoła budynku to niezwykle ważna sprawa. Pracodawca powinien zadbać nie tylko o urządzenie biura czy strefy produkcyjnej, ale także zapewnić odpowiednie warunku do odpoczynku pracowników. Niektórzy wszystkie swoje przerwy w pracy poświęcają na zapalenie papierosa i rozmowę ze współpracownikami i warto zadbać, by również oni czuli się komfortowo i bezpiecznie na terenie przedsiębiorstwa. Popielnica na ścianę będzie rozwiązaniem prostym, solidnym i korzystnym finansowo dla pracodawcy. Dodatkowo będzie łatwa jeżeli chodzi o utrzymanie czystości i opróżnianie pojemnika. Montaż popielnicy jest bardzo prosty i może go wykonać każdy pracownik firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here