Marzysz o tym, by twój dom przypominał rodzinne, przytulne gniazdko? Chcesz się w nim czuć zrelaksowany, spokojny z dala od otaczającego cię zgiełku i problem ów dnia codziennego? Zadbaj o niezwykła atmosferę, którą stworzysz sam dodając kilka detali do swojego wnętrza.

Wystarczy spojrzeć na Skandynawów, ciepły blask świec stanowi w ich domach podstawę dekoracji, czyniąc ich wnętrza przytulnymi i ciepłymi. A to sprawia, że do takich domów, chce się wracać i spędzać w nich jak najwięcej czasu.

W blasku świec…

Zastanówmy się, w którym pomieszczeniu w domu spędzamy najwięcej czasu. Będzie to zapewne salon, w którym oglądamy telewizję, rozmawiamy, czytamy książki. W tym właśnie miejscu powinniśmy zadbać o relaksująca atmosferę, o detale, które będą nas wprawiać w dobry nastrój. Miękka wygodna sofa, poduszki i koce bez wątpienia zachęcają do wypoczynku. Jeśli do tego ustawimy kilka świec na półkach czy stoliku kawowym, poczujemy się naprawdę zrelaksowani. Warto pamiętać, że świece nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale mają niepowtarzalne zapachy, dzięki którym możemy stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Zapachowe świece, a może kadzidełka….

Wszyscy jesteśmy wrażliwi na zapachy, niektórzy w większym stopniu, inni w mniejszym. Niezależnie od tego, lubimy jak w pomieszczeniach ładnie pachnie. Niektóre zapachy nas uspokajają i odprężają, inne dodają energii i motywują do działania, jeszcze inne poprawiają nam nastrój. To, jaki zapach będzie się rozprzestrzeniał w miejscach, gdzie spędzamy dużo czasu, zależy tylko od nas. Mnóstwo pomysłów i inspiracji jak ocieplić swoje wnętrze i nadać mu przyjemny zapach można znaleźć na stronie https://www.magicmug.pl/pl/. W ofercie znajdziemy świece, w różnych kształtach i kolorach, o pięknych, niepowtarzalnych zapachach. Idealnym pomysłem, by nadać pomieszczeniu przyjemną woń będą także kadzidełka. Te niepozorne patyczki bambusowe niosą za sobą bogate aromaty drzewne, żywiczne, kwiatowe i miodowe. Odpowiednio dobrane esencje zapachowe pomogą nam się odprężyć i osiągnąć wewnętrzny spokój.

W każdym wnętrzu można stworzyć miłą atmosferę, wystarczy kilka gustownych dodatków, a pomieszczenie zyskuje nowy blask. Warto wprowadzić te niewielkie zmiany, by zobaczyć, jak bardzo poprawią one komfort naszego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here